?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

DOBELES AUTOBUSU PARKS – viens no drošākajiem uzņēmuma autoparkiem 2020. gadā

27.11.2020

Dobeles novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” ieguvusi bronzas apbalvojumu kategorijā “Pasažieru pārvadātāji” AAS “Balta” (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas rīkotajā konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2020”.

Konkurss “Drošākais uzņēmumu autoparks” norisinās jau astoto gadu pēc kārtas, SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” šajā konkursā piedalījās trešo reizi.

Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi tā pārvaldībā. Šogad citādāk nekā līdz šim īpaša uzmanība tika pievērsta krīzes risinājumiem un labās prakses piemēriem uzņēmumos, kas arī pandēmijas apstākļos autoparku drošības jautājumus neatstāja otrajā plānā.

Šis gads ir atnesis daudz izmaiņu – lielai daļai autotransporta nozares dalībnieku nācies mainīt prioritātes. Iespējams, šogad izpalicis budžets ilgtspējas risinājumiem vai autoparka atjaunošanai. Vērtējot Latvijas autoparkus, žūrijas komanda ir ar to rēķinājusies, tādēļ lielāka nozīme piešķirta jautājumiem, kurus pandēmija autotransporta nozarē izgaismojusi kā prioritārus vai, tieši pretēji, kas Covid-19 zīmē palikuši ēnā. Starp šogad apbalvotajiem uzņēmumu autoparkiem sevišķi izcelti tie, kas līdztekus rūpēm par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un aprīkojumu, ikdienā demonstrējuši risinājumus, kas tika rasti izdzīvošanai vai pat izaugsmei krīzes laikā un preventīvai nozares izaicinājumu novēršanai.

SIA "DOBELES AUTOBUSU PARKS" lepojas ar konkursā saņemto gada balvu – bronzas kategorijas apbalvojumu kategorijā "Pasažieru pārvadātāji". Šis rezultāts ir sasniegts, pateicoties visu uzņēmuma darbinieku kopīgajam ieguldījumam.

Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks” iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu. Turklāt dalība gada balvā uzņēmumu vadītājiem un autoparku atbildīgajiem darbiniekiem dod iespēju iegūt neatkarīgu skatījumu uz autoparka stiprajām pusēm un jomām, kur iespējams pilnveidoties, saņemot individuālu izvērtējumu un ieteikumus autoparku pārvaldīšanas uzlabojumiem nākotnē.

Informāciju sagatavoja SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” pēc AAS “Balta” (PZU grupa) preses relīzes datiem.