?!XJautājumi un ierosinājumi
X
Jautājumi un ierosinājumi
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

Tuvojas ceriņu ziedēšanas laiks un Dobeles Ceriņu svētki

24.03.2017

No 26. līdz 28. maijam Dobele atkal krāšņi  svinēs Ceriņu svētkus. Šogad tie ir īpaši, jo Dobeles pilsētai aprit 100 gadi. Trīs dienu garumā pilsētas centrā, Ķestermeža estrādē un Pētera Upīša ceriņu dārzā notiks daudzveidīgi pasākumi.  

Svētki sāksies 26. maijā, piektdienā, ar Dobeles, Auces, Tērvetes novadu bērnu un jauniešu interešu izglītības pulciņu lielkoncertu Ķestermeža estrādē.

27. maijs, svētku galvenā diena, tradicionāli sāksies ar Lielo tirgu Tirgus laukumā un Bērnu rītu, kura laikā uzstāsies bērnudārza “Zvaniņš” audzēkņi un Liepājas leļļu teātris.  Notiks diskotēka kopā ar Smaidu darbnīcu un citi pasākumi jaunākai paaudzei. Laukumā pretī veikalam “Maxima” visas dienas garumā noritēs sporta kluba “Gold Barbel” jubilejas kausa 2017 izcīņa – sacensības bērniem, amatieru, sportistu sacensības spēka trīscīņā un spiešanā guļus.

Iestādes, uzņēmumus, draugu, kolēģu un interešu kompānijas aicinām pievienoties svētku gājienam “Ceriņprieks”. Pieteikumus lūdzu sūtīt uz e-pastu olivers.skurbiks@dobele.lv, tālr. 29662618.

Pēc svētku gājiena būs dāvana visiem Dobeles novada iedzīvotājiem un svētku viesiem –  MC orķestra un Ivo Grīsniņa Grīšļa koncertprogramma, pēc tam  – elpu aizraujošs Streetbike Freestyle šovs.

Pēcpusdienā ar Dobeles novada amatiermākslas kolektīvu koncertu Dobeles stacijā sagaidīsim piestājam LV - 100 Ekspresi, ar kuru Dobelē iebrauks vairāk nekā 100 amatiermākslas kolektīvu dalībnieki.  

Plkst. 18.00 sāks skanēt klasiskās mūzikas koncerts Pētera Upīša Ceriņu dārzā, bet mazliet vēlāk pilsētas centrā Nakts skrējiena dalībniekus ar tempermentīgiem bungu ritmiem iesildīs Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi. Svētku kulminācijā bungu un dūdu skaņas, dejas, gaismu šovs un uguņošana! Īsi pirms pusnakts  – brīvdabas kino, bet pēc tam  – nakts balle kopā grupu “Laika upe”.

Visu dienu Evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzā Dobeles novada pagasti un Amatu māja aicinās darboties radošajās darbnīcās, Dobeles novada centrālā bibliotēka piedāvās Brīvdabas lasītavu. Būs dažādas atrakcijas –  radio vadāmo mašīnu trase, virvju trase, karuseļi, biedrības “Piedzīvojuma Gars” aktivitātes, Andžeja Grauda bungu skolas meistarklase u.c.

Svētdien, 28. maijā, Tirgus laukumā  notiks Latvijas labumu tirgus, pūtēju orķestra “Dobele” un viesmākslinieku koncerts, un neparastāks pasākums – pankūku rīts.

Aicinām restorānus, kafejnīcas, veikalus, mājražotājus šajā dienā piedalīties akcijā “Gandrīz 100 dažādi pankūku veidi...” Pieteikties un informācija pa tālr. 29331181 vai e-pasts: sandra.kinkere@dobele.lv.

Svinēsim svētkus kopā! Tas viss un vēl daudz citu pārsteigumu priecēs Jūs Dobeles Ceriņu svētkos 2017!

Sekojiet reklāmai, informācijai sociālajos tīklos un mūsu lapās www.dobele.lv un www.kulturadobele.lv

Sandra Ķiņķere,

Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere,

“Ceriņu svētki 2017” projekta vadītāja