Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

Rezultāti

10.07.2018.

ESBA čempionātā Horvātijā izcīnītas sudraba medaļas

No 16. - 22. jūnijam Pulā ( Horvātija) norisinājās ESBA (European Seniors Basketball Association) čempionāts basketbolā, kurā dalību ņēma arī Dobeles basketbolistes vecuma grupā 45+. Grupā startēja 4 komandas no Ukrainas, Lietuvas un Latvijas.

1.spēle notika 17. jūnijā ar Legion XXI no Ukrainas, kurai mūsu meitenes piegāja ar lielu nopietnību un cīņas sparu, neatļaujot pretiniecēm nonākt spēles vadībā. 1. ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 8:9 dobelnieču labā. 2. ceturtdaļā vēl vairāk tika piestrādāts pie aizsardzības un pretinieces neguva nevienu punktu, noslēdzot ceturtdaļu jau 8:17 savā labā. 3. ceturtdaļā rezultāts pieauga līdz 20 punktu starpībai un noslēdzās ar 13:33. 4. ceturtdaļa pagāja diezgan mierīgā gaisotnē, jo spēles liktenis jau bija izšķirts. Spēles beigu signāls vēstīja rezultātu 23:43 Dobeles komandas labā. Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē bija Linda Rimgaile, gūstot 9 punktus.

2.spēle notika 18. jūnijā ar Seduvos Malunas komandu no Lietuvas. Spēles sākums tika aizvadīts līdzīgā cīņā un 1.ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 8:11 lietuviešu labā. 2.ceturtdaļa bija diezgan neveiksmīga metienu ziņā, jo netika gūts neviens punkts, noslēdzoties ar 8 : 18.
Turpinājumā spēle atkal ritēja punkts punktā, bet atgūt zaudēto neizdevās. Noslēgumā rezultāts 24:34 un zaudējums. Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē bija Iveta Epnere ar gūtiem 5 punktiem.

3.spēle notika 19. jūnijā ar Carpathian Bears no Ukrainas, kas bija augstāka līmeņa komanda.
Meitenes cīnījās godam, visu laiku izturot lielu spiedienu un metienu precizitāti. Spēle noslēdzās ar rezultātu 32 : 81 ukrainiešu labā. Rezultatīvākās spēlētājas bija Linda Rimgaile un Una Epnere, katra gūstot 8 punktus.
Noslēdzoties savstarpējam spēlēm grupā, ieņēmām 2.vietu, jo lietuvietes bija zaudējušas Legion XXI No Ukrainas. Savstarpējo punktu starpība mums bija vislabvēlīgākā.
Tālāk bija vēlreiz jāmērojas spēkiem 1.vietai ar 4.vietu un 2.vietai ar 3.vietu.

Mums bija jāspēlē vēlreiz ar lietuvietēm, kurām priekšsacīkstēs zaudējam 10 punktus. Atkal viss bija jāsāk no jauna jau ar lielāku cīņas sparu un darbību aizsardzībā, jo no tā bija atkarīgs vai iekļūsim finālā.  Šoreiz metienu kvalitāte nepievīla mūsu meitenes un jau ar pirmajam minūtēm izvirzījāmies vadībā. 1.ceturdaļa 16:13 mūsu labā, 2.ceturtdaļa 25 : 19, 3.ceturtdaļa 29 : 25, un gala rezultātā ļoti nozīmīga uzvara ar 37 : 31.  Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē bija Iveta Epnere ar gūtiem 12 punktiem.
Līdz ar šo uzvaru jau bija garantētas sudraba medaļas! Noslēdzošajā spēlē pret Carpathian Bears kapitulējām ar 16 : 57.
Mūsu komandas vērtīgākā spēlētāja, pēc tehniskā protokola, bija Una Epnere. Komanda tika papildināta ar vienu leģionāri – centra spēlētāju no Sanktpēterburgas.
Turnīrā piedalījās Kristīne Kŗūmiņa, Linda Rimgaile, Ilona Kalniņa, Una Epnere, Ērika Vēdzele-Liepa, Iveta Epnere, Linda Karloviča, Tatjana Terebilova, Ilze Lejniece un Judīte Šneidere.
Kopā turnīrā piedalījās 42 komandas no 8 valstīm – Ukrainas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Horvātijas, Čehijas, Slovēnijas.

Tuvākais starptautiskais basketbola turnīrs “Sunset basket cup”, kur komanda piedalīsies, notiks no 20. Līdz 22.jūlijam Liepājā.

Komandas pārstāve Ilze Abramoviča, foto no personīgā arhīva.

29.06.2018.
Hokeja kluba ,,Ledusvīri'' veikums

Hokeja kluba ,,Ledusvīri'' panākumi 2017/2018 sezonā Latvijas Hokeja Līgas rīkotajā čempionātā Ozolniekos.
Hokeja klubā ir divas komandas - ,,Ledusvīri/Tenapors'' un ,,Viesulis''. ,,Ledusvīri /Tenapors'' ir veterānu komanda. kurā spēlē spēlētāji vecumā no 40 gadiem, savukārt ,,Viesulis'' ir jauniešu komanda. Abas komandas trenē Viesturs Cimermanis.
Veterānu komanda cīnījās čempionāta ietvaros rīkotajā veterānu turnīrā, bet jaunieši LHL Zemgale Elites līgā.
,,Ledusvīri/Tenapors'' izcīnīja veterānu čempionātā pirmo vietu un zelta medaļu.
,,Viesulis'' regulārajā čempionātā izcīnōja otro vietu, bet ,,play off'' turnīrā izcīnīja galveno balvu un kausu.