Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

Vieglatlētu starti telpās

14.02.2018

9. un 10.februāri Rīgas Sporta manēžā notika Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā, kurā startēja labākie Latvijas vieglatlēti.

Dobeles novadu pārstāvēja 6 vieglatlēti. Divas sudraba medaļas izcīnīja Laura Laimiņa 400m un 800m skrējienā. 400m skrējienā sportistes rezultāts bija 1:00,57, 800m - 2:24,23. 400m skrējienā Renāte Medvedeva izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 1:04,04. Sudraba medaļu junioru konkurencē 200m skrējienā izcīnīja Ralfs Olševskis ar rezultātu 24,11 sek.

Svētdien, 11. Februārī,  Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas čempionāts telpās jaunākās vecuma grupas U14 zēniem un meitenēm.

Septiņi Dobeles sporta skolas  audzēkņi izcīnīja tiesības startēt finālsacensībās. Sprintā ļoti veiksmīgi startēja Matīss Jansons un 60m distancē iekļuva B finālā, kurā izcīnīja uzvaru ar savu personīgo rezultātu 8,35 sek., kas kopvērtējumā sportistam ļāva ierindoties 5.vietā. 300m skrējienā ļoti spraigā cīņā Matīss izcīnīja Latvijas čempionāta sudraba medaļu ar rezultāru 45,13. 5.vietu 1000m skrējienā meitenēm ar rezultātu 3:30,53 izcīnīja Arta Pušņakova. 300m skrējienā meitenēm 5.vietā ierindojās Rebeka Gerasimjonoka – 47,02 sek. Īpaši liels pieteikto komandu skaits bija stafešu skrējienos. Mūsu meiteņu komanda ierindojās 13.vietā , zēni 8.vietā.