?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

"Tenax Dobele" - Latvijas čempioni handbolā!

13.05.2019

Sestdien,11.05.2019.g., Dobeles Sporta hallē trešo finālspēli par Latvijas Synottip virslīgas zeltu aizvadīja Tenax Dobele komanda pret Celtnieks Rīga. Pirmajās divās spēlēs uzvaras izcīnīja tenaxsieši Dobelē 34:31(20:15) un Rīgā sīvā cīņā tikai pēcspēles soda metienos 25:24 (11:10). Rīdzinieki Dobelē bija ieradušies savā labākajā sastāvā, jo viņiem vairs nebija kur atkāpties. Šajā spēlē pēc ilgāka pārtraukuma dobelniekiem atkal spēlēja Ansis Bilkštis.
Spēles sākumā uzreiz vadībā izvirzījās viesi 4:1 spēles 4.minūtē. Dobelnieki spēja sakārtot savu spēli aizsardzībā un arī gūt vārtus 10.minūtē pēc Elvija Lazdas metiena panākot 6:6. Tad turpinājās ļoti līdzīga cīņa un tikai 17.minūtē pirmo reizi tenaxsieši pēc Kristapa Krivmaņa metiena izvirzījās vadībā 10:9. Vairs neatdodot vadību, puslaiku tenaxsieši pabeidza savā labā 16:14.
 Otrajā puslaikā jau pašā sākumā sev labvēlīgu 20:15 panāca dobelnieki un 36.minūtē Nikita Pančenko - jau 22:16. Tomēr rīdzinieki turpināja cīņu un 44.minūtē Artis Kurmēns panāca 20:24. Tomēr salauzt dobelniekus vairs nevarēja kuri jau 51.minūtē rezultātu savā labā panāca 30:22. Arī spēles gala iznākums šaubas neradīja - 35:27(16:14), un Tenax Dobele komanda kļuva par Latvijas seškārtējiem čempioniem.
 Vārti: Oskars Arājs - 12(4) ,Andis Ērmanis - 5, Kristaps Krivmanis - 4, Elvijs Lazda, Nikita Pančenko, Egils Politers - 3, Aleksandrs Krastiņš - 2, Ansis Bilkštis, Antons Šuleiko, Kristians Pavlenko - 1.
 Sezonas sākumā dobelnieki tieši Celtniekam zaudēja Rīgas čempiona godu un tomēr, neskatoties uz dažādiem zaudējumiem komandas sastāvā, spēja izcīnīt galveno trofeju - Latvijas čempiona godu. Sezonas vidū uz Somijas klubu, turpinot profesionāla spēlētāja gaitas, aizgāja komandas kapteinis un līderis Nils Kreicbergs. Pašā finiša taisnē traumās un operācijās iedzīvojās komandas pamatsastāva spēlētāji Nils-Aivis Miķelsons un Armands Usāns, kuri nevarēja komandai palīdzēt. Tomēr ir ļoti jāuzslavē visi komandas spēlētāji, kuri parādīja raksturu un cīņas garu šajās finālspēlēs, atdodot visus spēkus uzvarām neskatoties uz savām mikrotraumām. Šis čempiona tituls tika iegūts tikai ar komandas spēku un garu, kā arī komandas trenera Sandra Veršakova profesionālam komandas trenēšanas un vadīšanas darbam.
  Liels nopelns, lai komanda un klubs varētu spēlēt Baltijas līgā, Latvijas čempionātā un citos starptautiskos turnīros, kas Dobeles komandu padara atpazīstamu arī Eiropā, ir sponsoriem Dobeles novada pašvaldībai (A.Spridzāns.), SIA Tenax (N.Kurma), kā arī atbalstītājiem GPU Nākotne, SIA  Miltiņkrogs, SIA Sigma Dobele, SIA Bēnes maizes ceptuve, SIA Latvijas Packing, SIA Re Holding, SIA Sangle.
   Lielu atbalstu komandai deva visi fani un līdzjutēji, kuri atbalstīt komandu devās arī izbraukumu spēlēs.
 Latvijas čempionu Tenax Dobele komanda: Ivars Lācis, Uldis Jansons, Elvijs Lazda, Nikita Pančenko, Kristians Pavlenko, Ingus-Kristians Jonuška, Ansis Bilkštis, Nils-Aivis Miķelsons, Renats Hovratovičs, Aleksandrs Krastiņš, Antons Šuleiko, Andris Domanskis, Andis Ērmanis, Kristaps Krivmanis, Armands Usāns, Egils Politers, Oskars Arājs, Vladislavs Fots, komandas vec. treneris Sandris Veršakovs, fizioterapeite Agate Ādiņa, fiz. treneris Jānis Zāgmanis, vārtu sargu treneris Dmitrijs Bražņikovs, tehn.direktors Eduards Veršakovs, tehn.darbinieks Aigars Zubins, komandas priekšnieks Ivars Zariņš.
   Turpinājumā vēl 25-26.05.2019 Salaspilī būs Latvijas HF Prezidenta Kausa izcīņas spēles.