?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

Tenax Dobele handbola komanda uzsāk gatavošanos 2019.gada sezonai

21.08.2019

Jau ar 2019.gada jūlija mēnesi Tenax Dobele handbola komanda uzsāka komandas komplektēšanu un fiziskos treniņus, kurus pavadīja Tērvetes parkā, svaru zālē un arī kāpu smiltīs Liepājā. Jau sākot no jūnija mēneša paralēli notika komandas komplektācija.

Šajā sezonā tenaxsiešu rindās būs vairākas jaunas sejas, kuras gan handbola faniem un līdzjutējiem ir arī pazīstamas no Latvijas izlases. Pirmais no Vācijas otrās bundeslīgas komandas dzimtajā pilsētā un komandā atgriezās Māris Veršakovs. Tad savu piekrišanu spēlēt Tenax komandā deva viens no Latvijas izlases līderiem, kas arī beidza spēlēt Vācijas bundeslīgas Leipczigas klubā, Aivis Jurdžs. Gadu pavadījis Islandē dzimtajā komandā atgriezās Emils Kurzemnieks, kurš tomēr dažādu iemeslu dēļ neparakstīja nevienu no ārzemju klubu piedāvātajiem līgumiem. Vēl komandā redzēsim divus jaunus pašmāju vārtsargus - Mārtiņu Ozoliņu (2002.g. Ulbroka/MSĢ) un Ritvaru Putru (2004.g. Dobeles SS). Pirmo reizi kluba vēsturē komandā spēlēs Krievijas spēlētājs Viktors Tarasenko (1995. 1.90-RB).
Savu pirmo turnīru komanda aizvadīs Klaipēdā (LT) 2019.g. 23-25.augustā, tad no 02. līdz 12.septembrim spēlēs Rīgas atklātajā Kausā. Jau septembra pēdējā nedēļā paredzētas Baltijas līgas spēles, kur šajā sezonā Tenax Dobele ir līgas A grupā, kur pretiniekos būs ļoti spēcīgas komandas - Riihimaen Cocks (FIN), Minskas SKA (BLR), ZTR Zaporožje (UKR), Polva /Servitti (EST), Dragunas Klaipeda (LT). Somijas komandā spēlē ekstenaxsietis Nils Kreicbergs, kurš jau pagājušajā sezonā ar komandu kļuva par Baltijas līgas čempionu. ZTR un SKA ir profesionālas komandas, kuras jau vairākus gadus veiksmīgi spēlē EHF Kausos un savos čempionātos. Polva un Dragunas ir vairākkārtējie un pašreizējie savu valstu čempioni. Spēles notiks izbraukumos un mājās, tā kā skatītājiem un faniem būs iespēja redzēt augstas klases komandas Dobelē.
  Pēc desmit gadu pārtraukuma, pateicoties "Dobeles Dzirnavnieka" atbalstam, kurš atbalstīs komandas piedalīšanos EHF Kausā, Tenax Dobele komanda spēlēs EHF Callenge Kausā. Jau zināma Luksemburgas HB Dudelange komanda, ar kuru pirmā spēle Luksenburgā būs 05.10.2019, bet atbildes spēle Dobelē 12.10.2019. Cik zināms, šajā komandā spēlē vairāki pieredzējuši leģionāri no Francijas, Vācijas, Dānijas, Serbijas. Ar šo sezonu Luksemburgas komandā spēlē arī bijušais tenaxsietis Toms Lielais.

Jau oktobrī arī sāksies Latvijas Sinottip virslīgas čempionāts, kur arī spēles solās būt interesantas, jo arī citi klubi ir pastiprinājuši savus sastāvus, it īpaši dobelnieku sīvākie konkurenti jau vairākus gadus - Celtnieks Rīga.
Apsveicam savus atbalstītājus un fanus ar jauno sezonu un gaidām atbalstīt komandu klātienē. Jūsu atbalsts ir ļoti vajadzīgs!