Jautājumi un ierosinājumi
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

„Sportlandkauss” II posma sacensības vieglatlētikā veiksmīgas Dobeles Sporta skolas audzēkņiem

07.03.2018

2. martā Rīgas Sporta manēžā risinājās „Sportlandkauss” II posma sacensības vieglatlētikā 2005. un 2006. gadā dzimušajiem sportistiem.

Pirmo reizi jaunie vieglatlēti sacentās trīscīņā – lēca tālumā no vietas, skrēja 60 m un 200 m. Zēnu grupā startēja 66 dalībnieki, meitenēm - 98 dalībnieces.

Dobeles sporta skolas audzēkņi sasniedza labus rezultātus. Matīss Jansons kopvērtējumā izcīnīja 5. vietu (60 m - 1.v., 200 m - 2.v., tāllēkšanā no vietas - 23.v.). Diemžēl neveiksmīgais starts tāllēkšanā no vietas neļāva Matīsam izcīnīt augstāku vietu kopvērtējumā. Juliāns Benzels kopvērtējumā izcīnīja 16. vietu ar absolūti labāko rezultātu tāllēkšanā no vietas - 2,39 m; Markuss Krišāns 17. vietā, Adriāns Benzels 24. vietā, Endijs Grīnblats - 28. vietā. Meiteņu grupā Arta Pušņakova 39. vietā.

Tajā pašā dienā „Sportlandkauss” II posma sacensības turpināja jaunieši vecumā no 14 - 16 gadiem un pieaugušie.

Dobelnieki sasniedza šādus rezultātus: 1000 m skrējienā jauniešiem Gustavs Māliņš kārtējo reizi uzlaboja savu personīgo rezultātu, sasniedzot trešo labāko laiku distancē - 2:55,20! Jaunietēm 200 metros Laura Laimiņa izcīnīja 6. vietu, Diāna Olupa - 10. vietu, Renāte Medvedeva - 12. vietu.

Pieaugušo konkurencē sievietēm Amanda Zandersone 60 metru distancē iekļuva „B” finālā un izcīnīja 7. vietu. Vīriešu konkurencē Ralfs Olševskis 60 m „B” finālā arī ierindojās 7. vietā.