Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

Karatē kluba „IPPON” sportisti izcīna 3.vietu Baltijās karatē čempionātā

16.05.2018

6.maijā Jelgavā notika 10 Baltic Open J.K.A čempionāts, kas šogad pulcēja 220 sportistus no 11 Latvijas un Lietuvas karatē klubiem. Karatē klubu „IPPON” pārstāvēja 25 sportisti no Dobeles un Mārupes. Sacensību kopvērtējumā „IPPON” karatisti izcīnīja 9 zelta, 8 sudraba un 6 bronzas medaļas, 11 klubu kopvērtējumā izcīnot 3 vietu.

Pirmās vietas izcīnīja Renārs Pešiks, Viktors Holodovs, Andrejs Juškevics, Kristers Laukakmens, Matīss Bekmanis, Ksenija Roze, Artis Apinis un Haralds Ikvilds.

Otrās vietas izcīnīja Nils Maļinovskis, Artūrs Tarakanovs, Rūta Auzenbaha, Diāna Sagaidaka, Marks Blumfelds, Sandris Krūmiņš un Haralds Ikvilds.

Trešās vietas izcīnīja Ralfs Kristiāns Plūme, Jānis Kristers Vinciuns, Kristers Laukakmenis, Jorens Jurevics, Marks Blumfelds, Jānis Apinis, Haralds Ikvilds un Ksenija Roze.

Ceturtās vietas izcīnīja Ričards Dzenis, Kristers Raponavičs, Timūrs Krastiņš, un Adriāns Bērziņš.

Sportisti Timūrs Saldābols, Gvido Pentjušs un Ričards Hugo Rutulis pirmo reizi piedalījās tāda augsta līmeņa sacenībās. Cīnījās ļoti labi, bet diemžēl godalgotas vietas neizcīnīja. Regnārs Lambreksis un Sandris Krūmiņš sacensībās darbojās, kā tiesneši un ļoti veiksmīgi tika gala ar saviem pienākumiem. Sacensību speciālais viesis bija daudzkārtējais Latvijas karatē un MMA čempions Edgars Skrīvers.