?!XJautājumi un ierosinājumi
X
Jautājumi un ierosinājumi
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

“Dobeles dzirnavnieka kausa” izcīņas pirmajā posmā nepārspēts paliek Kalvis Eisaks

18.04.2017

Lieldienās, 16. aprīlī, Dobeles apkārtnē, Kroņaucē, norisinājās jaunā sacensību seriāla amatieru un meistaru grupas braucējiem “Dobeles dzirnavnieka kauss” pirmais posms, kur ziemai raksturīgos laika apstākļos šosejas riteņbraukšanas sacensību dalībniekiem bija jāveic 66 km garā “Brauc auzās droši!” distance.

Sacensības, ko droši var dēvēt par Latvijas “Parīze – Rubē” velobraucienu, arī šogad apliecināja savu slavu, kā vienas no grūtākajām šosejas riteņbraukšanas sacensībām Latvijā mainīgo vēju, nelīdzenā seguma, zemās gaisa temperatūras un šogad arī sniega dēļ.

Sacensību dalībniekiem ziemai raksturīgajos laika apstākļos, kuru dēļ tika nolemts sākotnējo distanci 80 km samazināt,  6 km garais aplis bija jāveic 12 reizes, sportistiem uzturot augstu tempu, dienas izšķirošo atrāvienu aptuveni 10 braucēju grupai izdevās izveidot jau otrajā aplī. Finišā meistaru un amatieru grupā nepārspēts palika Doltcini Latvia komandas braucējs un 2004. gada Eiropas čempions šosejas riteņbraukšanā Kalvis Eisaks, otrajā vietā ierindojās Gaismas maģija – Stividors LP” komandas braucējs Arvis Sprūde, bet trešais palika 2016. gada Latvijas  Riteņbraukšanas federācijas amatieru ranga uzvarētājs Ēvalds Pavlovs.

“Brauc auzās droši” distancē amatieru un meistaru grupu braucēji devās kopā ar Latvijas un Lietuvas junioru riteņbraucējiem, šajā grupā uzvaras laurus plūca Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknis Kristers Ansons, otrajā vietā ierindojās Klaipēdas riteņbraukšanas kluba braucējs Denas Masiulis,  bet trešais palika vēl viens Murjāņu audzēknis Ričards Roberts Sauja.

Tāpat jau no paša rīta un visas dienas garumā notika starti gan meitenēm, gan zēniem B, C un D grupās.

Nākamais “Dobeles dzirnavnieka kausa” riteņbraukšanā izcīņas posms norisināsies 27. augustā Dobelē, sacensības organizē riteņbraukšanas sporta klubs “Tandēms” sadarbībā ar Dobeles dzirnavnieku, Latvijas Riteņbraukšanas federāciju un Dobeles novada kultūras un sporta pārvaldi.

Plašāka informācija par jauno sacensību seriālu amatieru un meistaru grupas braucējiem “Dobeles dzirnavnieka kauss”  mājas lapā http://www.rsktandems.com.