Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

Anastasija Bakaite un Haralds Ikvilds –pasaules šotokan karatē čempioni

12.10.2017

No 6. līdz 8.oktobrim Ungārijas pilsētā Egerā notika 25. SKDUN Pasaules Šotokan karatē čempionāts, kurā piedalījās 1200 dalībnieki no 32 valstīm. Latviju pārstāvēja 17 sportisti, 5 no tiem bija Dobeles novada karatē kluba „IPPON” sportisti – Anastasija Bakaite, Haralds Ikvilds, Rainers Mozulis, Marks Blumfelds un Antons Maļavkins.

Dobeles novada karatisti piedalījās kumite (cīņa ar pretinieku) un kata (vingrinājumu kompleksi) disciplīnā.

Kategorijā kumite 12 -13 gadi līdz 40 kg, izcīnot trīs uzvaras un vienreiz zaudējot kategorijas čempionam, Rainers Mozulis izcīnīja godalgoto trešo vietu.

Kategorijā kumite 12 -13 gadi līdz 45 kg, izcīnot 4 uzvaras, nepārspēts palika un par pasaules Šotokan karatē čempionu kļuva Haralds Ikvilds.

Kategorijā kumite jaunietes 14 -15 gadi līdz 50 kg, izcīnot 3 uzvaras, par pasaules Šotokan čempioni kļuva Anastasija Bakaite.

Marks Blumfelds un Antons Maļavkins šāda mēroga sacensības piedalījās pirmo reizi šoreiz - neveiksmīgi, tomēr tika iegūta starptautiska pieredze, kas sportistiem noderēs nākotnes startos.

Kopumā Latvijas izlase izcīnīja 3 zelta, 1 sudraba un 6 bronzas medaļas.