?!XJautājumi un ierosinājumi
X
Jautājumi un ierosinājumi
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

Basketbola spēļu kalendārs 2018

                                             Dobeles novada atklātais čempionāts  BASKETBOLĀ vīriešiem
                                                                                                Dobeles sporta hallē
                                                                                                 Sacensību kalendārs
                                                                                                            Fināls

Sestdien, 7. aprīlī 

Plkst. 10.00 (cīņa par 3. vietu) Jaunbērze – Skandijs 2

 Plkst. 11.30 (cīņa par 1.- 2. vietu) Tērvete – Skandijs 1

Sestdien, 14. aprīlī

Plkst. 11.00 (cīņa par 3. vietu) Jaunbērze – Skandijs 2

Plkst. 12.30( cīņa par 1.- 2. vietu) Tērvete – Skandijs 1      

 

Dobeles novada atklātais čempionāts  BASKETBOLĀ vīriešiem
Dobeles sporta hallē

Sacensību kalendārs
Pusfināls

Sestdien, 17. martā

Plkst. 11.00       Tērvete  -  Skandijs 2

Plkst. 12.30       Skandijs 1  -  Jaunbērze

Sestdien, 24. martā

Plkst. 12.30       Jaunbērze  - Skandijs 1

Plkst. 14.00       Skandijs 2  - Tērvete

 

                    2018. gada Dobeles novada atklātais čempionāts basketbolā  vīriešiem 2.aplis

     

Spēles laiks

Spēles Nr.

                                        Datums                                                     

Vieta

 

 

1.kārta 24. februāris (sestdiena)

 

Plkst. 12:00

1.

Tērvete  – Jaunbērze

Dobeles Halle

Plkst. 13:30

2.

Skandijs 2 – Skandijs 1

Dobeles Halle

 

 

                      2.kārta 3. marts (sestdiena)

 

Plkst. 11:00

1.

Skandijs 1 - Tērvete

Dobeles Halle

Plkst. 12:30

2.

Skandijs 2 - Jaunbērze

Dobeles Halle

 

 

3.kārta 10. marts (sestdiena)

 

Plkst. 11:00

1.

Skandijs 1 – Jaunbērze

Dobeles Halle

Plkst. 12:30

2.

  Tērvete -  Skandijs 2

Dobeles Halle