?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators atvērs jaunu dalībnieku uzņemšanu

28.02.2020

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā četrpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē Rēzeknē, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties fiziskas personas un uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Jelgavas pilsētas, Jelgavas, Ozolnieku, Dobeles, Tērvetes un Auces novadu biznesa ideju autori aicināti ar pieteikumu doties uz LIAA Jelgavas biznesa inkubatoru vai iesniegt to elektroniski parakstītu, nosūtot uz liaa@liaa.gov.lv līdz 2020. gada 20. marta plkst. 23:59. Papildu informācijai par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā, biznesa inkubators aicina sazināties ar LIAA Jelgavas biznesa inkubatora komandu, rakstot uz jelgava@liaa.gov.lv, vai zvanot pa tālruni 62400909.

Šī ir iespēja pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā, kuru kopējais apgrozījums ir 70 miljoni eiro un kopējās piesaistītās ārējās investīcijas sasniedz 12 miljonus eiro. Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros ir 701 dalībnieks. LIAA Jelgavas biznesa inkubators šobrīd sniedz atbalstu 32 uzņēmumiem inkubācijas programmā un 20 dalībniekiem, to komandas biedriem pirmsinkubācijas programmā. Biznesa inkubators Jelgavā lepojas ar jauno uzņēmēju kopienu, kurā ir vairāk nekā 200 pārstāvju – tie ir gan esošie dalībnieki, to komandas biedri, gan tie, kas atbalsta programmu jau ir saņēmuši un turpina uzņēmējdarbību attīstīt pašu spēkiem. Pavasara uzņemšanā LIAA Jelgavas biznesa inkubators plāno uzņemt 5 uzņēmumus inkubācijas atbalsta saņemšanai un 20 biznesa ideju autorus un to komandas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Jelgavas biznesa inkubatora misija ir būt par globāli konkurētspējīgu jauno uzņēmumu atspēriena punktu. Apgriez savu sapni gaisā un kļūsti pamanāms kopā ar LIAA Jelgavas biznesa inkubatoru!

LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ 
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0
Publicitātes foto: https://failiem.lv/u/cu4qgpkw

Papildu informācija:
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora
Vecākā projektu vadītāja
Renāte Bērante
Peldu iela 7, Jelgava
jelgava@liaa.gov.lv 
Tālrunis: +371 28661058